Mikołajkowa Międzyszkolna Spartakiada Świetlicowa

w tym roku zorganizowana została przez Świetlicę SP 3 przy współpracy Stowarzyszenia „TRÓJKA” i pomocy wolontariuszy z PCK i Fundacji PRYMUS reprezentowanej przez pana Tomasza Statkowskiego.

Rozgrywki sportowe prowadziły panie Anida Styraniec - Łapa i Dagmara Kowalska.  Do rywalizacji zaproszone zostały dzieci ze świetlic szkół podstawowych nr 1, 2, 7, 15, 22, 25. Ostatecznie w wyścigach sportowych wzięły udział trzy szkoły SP1, SP3 i SP22. Odbyło się 6 konkurencji, w każdej można było zdobyć 3 punkty, za wszystkie maksymalnie 18. Regulamin dopuszczał doliczenie lub zabranie punktów np. za sportową postawę lub jej brak.

Spartakiadę wygrała SP 22, II miejsce zajęła SP1, III – SP3

Dzieci zostały nagrodzone dyplomami, sprzętem sportowym i słodyczami.

Po spartakiadzie wszyscy zaproszeni zostali do zabawy fantowej, w której każdy coś wygrał: Paluszaka, grę planszową lub puzzle.

GALERIA-"MIKOŁAJKOWA  SPARTAKIADA"