Dni otwarte SP 3 - marzec 2012

2012-08-03 19:47

3 marca 2012r w czasie Dni Otwartych Szkoły Podstawowej Nr 3 w Olsztynie na odwiedzające dzieci czekały niespodzianki. Jedna z nich została przygotowana przez panią Elżbietę Wołosewicz - Tabaka - były to zajęcia platyczno - techniczne prowadzące do stworzenia "ZACZAROWANEGO ŚWIATA PODWODNEGO". Dzieci do dyspozycji miały kolorowy brystol, bibułę, szablony, nożyczki, klej  itp materiały. Dzięki swej fantastycznej wyobraźni maluchy stworzyły makietę świata podwodnego. Zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem a dzieci z radością w nich uczestniczyły. W podziękowaniu za swoją pracę zostały poczęstowane zdrową przekąską.

Dzięki przygotowanej tablicy informacyjnej oraz wystawy zdjęć i albumów dokumentujących realizowane przedsięwzięcia, czasie twórczej pracy dzieci, ich rodzice, mieli okazję poznać  osiągnięcia dydaktyczno - wychowawce i opiekuńcze STOWARZYSZENIA "TRÓJKA" działającego na terenie  SP3. Rodzice otrzymali również ulotki promujące stowarzyszenie.